logokicsi Vécsey Károly Általános Iskola és AMI – Solt

Mezei futóverseny Apostagon

Kerti Nóra

Nagy örömünkre végre sportversenyen voltunk Apostagon a mezei futóverseny körzeti fordulóján 2021.október 12-én.

Minden korcsoportban indítottunk fiú és lány csapatot is. Nagyon ügyesen szerepeltünk, majdnem minden tanulónk kapott érmet.

EREDMÉNY:

1.kcs. fiúk csapatban : első hely

csapat tagjai voltak: Törökfalvy György, Farkas András, Nyikos Zoltán és Molnár Bence

1.kcs. lány csapatban : első hely

csapat tagjai voltak: Értékes Lili, Nagy Abigél, Rávai Nikolett, Szappanos Zsófia, Czirkó Maja (Farkas Panni)

A kislányok egyéni versenyében Rávai Niki harmadik lett.

2.kcs.fiú csapatban:első hely

csapat tagjai voltak: Farkas Barna, Albert János, Baracsi László és Szalai Dániel.

a fiúk egyéni versenyében Albert János második lett.

2.kcs. lány csapatban :első hely

csapat tagjai voltak: Éberling Nóra, Balogh Lilla, Dávid Flóra, Butyera Maja, Csepregi Lili (Czirkó Zoé)

A lányok egyéni versenyében Éberling Nóra első lett.

3.kcs fiú csapatban: első hely

csapat tagjai voltak: Butyera Márk, Oláh Milán, Kapocs Bence, Lázár Tamás, Faragó Benjamin.

A fiúk egyéni versenyében Oláh Milán második lett.

3.kcs lány csapatban: első hely

csapat tagjai voltak: Korsós Alexa, Faragó Dorina, Várkonyi Virág, Oláh Sanel, Máhl Amira

A távot lefutotta, de nem ért el helyezést: Haszák Viktória

4. kcs fiú csapatban és egyéniben sem ért el sajnos helyezést. A versenyen részt vett: Gáspár Marcell, Dubay Anton, Szabó Ábel, Kiliti Zsombor, Magyari Lőrinc, Fodor Dávid, Varga Károly, Béres Norbert és Balogh Belián,

4.kcs lány csapatban és egyéniben sem ért el helyezést. A versenyen részt vett: Szabó Nóra, Kis Abigél, Pásztor Lili és Szabó Jázmin.

Gratulálunk a szép eredményekhez! Hajrá Solt!